قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه آنلاین هودستان :

 
ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی هودستان، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین فروشگاه می‌باشد و از مشتریان محترم تقاضا می‌شود قبل از خرید، قوانین سایت را مطالعه فرمایند.
تمامی اصول وشرایط هودستان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلا کاربران محترم نیز می بایست قوانین مربوط به کاربر را رعایت نمایند.

در صورت بروز‌رسانی و یا تغییر در محتوای قوانین درج شده، رویه‌ها و شرایط هودستان در همین صفحه منتشر و بروز‌رسانی می‌شود.

محتوای سایت شامل : عکس، قیمت، مشخصات فنی کالا و ... در سایت می‌باشد.

کاربر (مشتری) : به شخصی اطلاق می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات هودستان اقدام کند.

کاربران ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه اینترنتی هودستان، با ثبت اطلاعات خود به فروشگاه این اختیار را می‌دهند، تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

در سایت هودستان سعی کرده‌ایم که همواره در ارسال و تحویل کلیه‌ی سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام دهیم. با این وجود در صورتی که موجودی کالا در هودستان به پایان برسد، حتی بعد از اقدام مشتری به ثبت سفارش و پرداخت وجه، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای هودستان محفوظ می‌باشد و یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند.

در مواردی که ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری انجام می‌شود، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش به صورت صحیح و سالم و در حداقل بازده زمانی به شرکت پست و یا باربری و فرستادن کد پیگیری برای مشتری می‌باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تأخیر در ارسال و یا مشکلات احتمالی آن ندارد.

در شرایط خاص مثل فروش ویژه و ...، احتمال لغو شدن سفارش مربوطه به محصولات معرفی شده به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و هودستان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید اقدام، و فروش را متوقف کند.

در هنگام ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظفند قبل از امضای رسید تحویل کالا، از سالم بودن بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن شوند و در صورتی که کالا از نظر بسته‌بندی و یا سلامت ظاهری ایراد داشته باشد و یا بطور اتفاقی کالایی به صورت اشتباهی ارسال شده باشد در همان لحظه از طریق تماس تلفنی موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و در صورتی که مشتری رسید دریافت کالا را امضا کند، دیگر حق اعتراض در مورد مشکلات کالا نخواهد داشت.

هودستان سعی دارد که تمام قیمت‌های درج شده در سایت به درستی و با حداقل خطا باشد ولی در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت‌ کالاهای موجود در سایت، هودستان هیچ گونه تعهدی برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه نخواهد داشت.

هودستان تمام دقت و تلاش خود را برای درج صحیح اطلاعات و تولید محتوا از منابع معتبر و مرتبط می‌نماید که برای اطمینان صحت اطلاعات که دائماً در حال بازبینی و بروزرسانی هستند، با این وجود هودستان هیچ‌ گونه مسئولیتی در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن ندارد. اگر محصول ارائه شده توسط هودستان دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری وظیفه دارد قبل از استفاده و خارج کردن کالا از بسته‌بندی اولیه، نسبت به عودت کالا با هماهنگی قبلی با سایت اقدام نماید.

ارسال رایگان محصولات برای خرید‌های بیشتر از دو میلیون تومان تا باربری شهر یا شهرستان مورد نظر بر عهده هودستان می‌باشد و تحویل گرفتن کالا از باربری مربوطه، با به همراه داشتن کارت ملی شخص سفارش دهنده کالا بر عهده مشتری می‌باشد و مشتری می‌تواند با هماهنگی قبلی با باربری مربوطه کالا را در هر جا که بخواهد تحویل بگیرد و هزینه ارسال بار از باربری تا محل مربوطه برعهده‌ی مشتری می‌باشد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

در صورتی که مشتری بخواهد کالای خود را برای حمل و نقل بیمه کند، باید هنگام خرید کالا، موضوع را از طریق ایمیل یا پیامک اطلاع دهد تا هماهنگی‌های لازم با باربری انجام شود.

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، هودستان موظف است که در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید و مشتری می‌تواند محصول دیگری انتخاب کند و یا اینکه طی حداکثر ۷۲ ساعت مبلغ کالای خریداری شده به حساب مشتری واریز گردد. لازم به ذکر است که قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده و هزینه بسته‌بندی پرداخت نمی‌کند.

در صورت درخواست کنسل کردن خرید پس از خرید و یا مرجوع کالا پس از ارسال کالا توسط مشتری، در صورت توافق هودستان مبلغ ۳۰ درصد از مبلغ کل کالا به عنوان ضرر و زیان کسر خواهد شد.

با توجه به محدودیت محصولات در ایام کرونا و نواسانات بیش از حد قیمت ها ، مشتریان عزیز موظف هستند قبل از پرداخت ، حتما از فروشگاه استعلام موجودی کالا و قیمت بگیرند. در غیر اینصورت حق کنسل کردن فاکتور با هودستان میباشد و مبلغ فاکتور به حساب مشتری بازگشت داده میشود و یا مشتری میتواند با هماهنگی با همکاران فروش محصول دیگری انتخاب نمایند.